מה זה ייפויי כוח מתמשך ?

בדקה הקרובה תבינו איך ניתן באמצעות תהליך חדשני וידידותי,  למנוע מעצמכם עגמת נפש רבה ובעיקר טרטור מתמשך .

אסביר תחילה מה זה ייפוי כוח מתמשך?
זהו מסמך משפטי שמבוסס על בחירה אישית ומאפשר לך כבר עכשיו לתכנן את עתידך ולקבוע מי ינהל את ענייניך,  אם וכאשר תאבד חלילה את צלילותך וכשירותך לתת הסכמות רפואיות ולטפל בענייניך .

למה חשוב לכם להתחיל לטפל בזה עוד היום?

עריכת ייפויי כוח מתמשך מראש, תבטיח שהאדם שימונה על ידך כמיופה הכוח שלך (לרוב זה  הילדים שלך ) לא ימצא את עצמו ברגע האמת,  מטורטר לבית המשפט לצורך הגשת בקשה למינוי אפוטרופוס .

מה זה אומר רגע האמת?

שלא נדע,  אבל יש הרבה דוגמאות: תאונות לא עלינו, מחלות , הליכים רפואיים, מצב נפשי וכו’.

עכשיו בוא לא נטעה, אם וכאשר רגע האמת הזה יבוא, הטרטור הזה זה הדבר האחרון שתרצו להעמיס על הילדים , הוא כואב ואתם לא רוצים אותו כחלק מחייכם.

הנה סיפור קטן שמבוסס על מקרה אמיתי:

לקוח שלי (שם בדוי דני)  ואמו, פנו אלי ובקשו פרטים על ייפויי מתמשך, קיימתי אתם מספר שיחות ייעוץ בעניין,  דני  שהיה אתי בקשר אמר לי שזה מעניין אותם, הם יחשבו על זה והוא עוד יחזור אלי .

כחודש וחצי מאוחר יותר , דני נאלץ לקחת את  אמו המבוגרת לבדיקה שגרתית בבית החולים , אבל  במהלך הבדיקה  הצוות הרפואי הגיע למסקנה שיש צורך לבצע הליך רפואי בחדר הניתוח .

הרופא הבכיר שהיה אמור לנתח, פנה אל האימא של דני וביקש ממנה הסכמה לביצוע ההליך.

אימא של דני  הייתה בשלב הזה מאד מבולבלת, הנידה בראשה באין אונים, לא הוציאה מילה מהפה ובעצם לא נתנה הסכמה מדעת לביצוע הניתוח. (כנראה סבלה מדמנציה או אירוע מוחי קל)

המנתח הבכיר התרשם שאימא של דני לא צלולה ואינה כשירה לתת הסכמה מדעת, הוא רשם את חוות דעתו בתיק הרפואי ושאל את דני האם יש לאימא אפוטרופוס חוקי?

המנתח הסביר לדני שהוא חייב לפי החוק לשאול וכן שבלי  הסכמה רפואית מהאימא או מהאפוטרופוס החוקי שלה, הוא לא יוכל לבצע את ההליך הרפואי.

כך קרה שברגע האמת, נוצר פתאום צורך דחוף למנות אפוטרופוס וזה כבר היה כרוך בפניה לבית משפט, במילוי טפסים רבים, צירוף  הסכמות של כל בני המשפחה, בתצהירים מאומתים על ידי עורך דין ועוד…

באותו הרגע  דני הבין שהוא נכנס לסרט ולא מהסוג הטוב.

את הרגע הזה זה בדיוק ייפוי הכוח המתמשך, בא למנוע.

אם נחזור לסיפור שלנו,  במקרה הזה,  אם דני היה מתמנה מראש כמיופה כוח , הוא היה מוסמך לתת למנתח הסכמה רפואית בשם האימא שלו.

כמה קל ככה פשוט.

כאמור , הסיפור של דני מבוסס על מקרה אמיתי ומקרים כאלו קורים יום יום  כעניין שבשגרה  ונוגעים לא רק בעולם הרפואי.

הם נוגעים גם בסוגיות של רכוש וכסף , ניהול חשבון הבנק , משיכת כספי ביטוח ובסיטואציות נוספות שאני נתקל בהן יום יום בתפקידי, מקרים שבהם צאצאי ההורה המבוגר נתקלים בקושי ובחסמים ביורוקרטיים לפעול עבור ההורים ובשמם.

אם לא די בכך, במידה ולא דאגת  מראש לייפוי כוח מתמשך , תוגש בקשה ובית המשפט  ימנה מישהו מקרובייך  כאפוטרופוס על גופך ועל רכושך, אותו קרוב עושה זאת כמובן מתוך דאגה ואהבה , אבל מחכה לו טרטור חדש  והפעם הטרטור הוא אין סופי , מרגע זה ואילך יחולו על האפוטרופוס שלך החובות הבאות :

מה אני בעצם רוצה לומר?

במקרה בו ההורה דואג למנות מראש  מיופה כוח ולחתום על  ייפוי כוח מתמשך – לא יחולו עליו כל חובות הדיווח הנ”ל .

אז מה עושים עכשיו?

, כעורך דין מוסמך לעריכת ייפויי כוח מתמשך , ניתן לפנות  אלי במגוון הדרכים המופיעות  כאן ממש בדף והכי פשוט לפנות אלי ישירות בוואטסאפ.

אנחנו נשוחח וניפגש, אני אבין לעומק את הנסיבות הייחודיות והצרכים, אכין את סט המסמכים המשפטיים, אגיע אליכם הביתה לחתימה על המסמך החשוב הזה ובתוך פחות מחודש אנחנו נקבל אישור מטעם האפוטרופוס הכללי על הפקדת ייפויי הכוח.

זהו , מרגע זה ואילך כל מה שנותר לנו זה להתפלל שלא נצטרך להשתמש בייפויי הכוח לעולם. אבל אם חלילה יידרש , אתם תהיו מוגנים ובטוחים.

כמה קל ככה פשוט.

עכשיו, כאשר ברור למה לא כדאי לדחות, צרו קשר עוד היום וקבלו שיחת ייעוץ ללא עלות וללא כל התחייבות מעו”ד מוסמך מטעם האפוטרופוס הכללי.

 

 

לקבלת מידע , פרטים נוספים ולתיאום שיחת ייעוץ ללא התחייבות

הכי פשוט ליצור אתי קשר ישיר ב –whatsupp

 

 

 

צרו קשר

ניתן להתקשר או להשאיר פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם

    התקשרו עכשיו
    דילוג לתוכן